Przejdź do treści

soolley

o nas

Wyświetlanie 1–20 z 34 wyników

Idealny jesienny wieczór? Ciepły koc, książka, kubek gorącej herbaty i pachnąca świeca naturalna.

Kiedy dni robią się krótsze, za oknem pada, temperatury nie rozpieszczają lubimy zaszyć się pod ciepłym kocem i ładować baterie po intensywnym lecie.  Nieodzownym elementem jesiennego wystroju są świece zapachowe. Ich światło uspokaja, relaksuje a ulubiona kompozycja zapachowa zawarta w świecy wprawia dodatkowo w dobry nastrój. Ważne jest, aby jesienne świece zapachowe którymi się otaczasz nie działały szkodliwie na Twoje zdrowie.  Bardzo istotny jest tu skład takiej świeczki. Naturalny wosk roślinny, bawełniany, niebielony knot, certyfikowane olejki zapachowe to absolutne must have każdej świecy – takie są właśnie świece sojowe od soolley.

Dodatki na jesień – świece sojowe ręcznie robione

Kto z nas nie lubi światła świecy – migoczący płomyk otula swoim ciepłem. Jesienne świece zapachowe to produkty, po które z chęcią sięgamy po intensywny, gorącym lecie, kiedy przychodzą pierwsze chłodniejsze dni. Naturalne świece sojowe mają wiele zalet. Nie wytwarzaj szkodliwych substancji, nie wpływają negatywnie na środowisko, nie kopcą. Świece roślinne palą się też nawet dwa razy dłużej niż ich parafinowe odpowiedniki. W związku z tym że świeczki sojowe palą się w niższych temperaturach niż parafinach doskonale oddają kompozycję zapachową w nich zawartą.

Jakie jesienne zapachy świec sojowych wybrać?

Jesienne świeczki zapachowe przede wszystkim otulają swoim zapachem, wprowadzają ciepłą atmosferę do Twojego domu. Wskazane są tu wszystkie nuty słodkie, ale też sprawdzą się zapachy cytrusowe. Absolutne nuty must have to dynia, czekolada, pomarańcza z cynamonem, maliny, wanilia.

Podczas wyboru świecy możesz kierować się też przeznaczeniem świecy: świeca sojowa relaksacyjna, świeca sojowa odprężająca.

Jeśli jesteś zwolennikiem raczej kominków zapachowych wśród oferty soolley znajdziesz również jesienne woski do kominka.