Słodkie świece sojowe

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Dla kogo słodkie świece sojowe?

Słodkie zapachy zawsze kojarzą nam się pozytywnie. Przywołują na myśl pyszne desery, czekoladę, watę cukrową czy inne łakocie. Mogą być nieco uwodzicielskie czy nieco cięższe, ciepłe, intensywne. Wszystko zależy z jakimi innymi nutami zapachowymi są połączone. Świece sojowe o słodkich aromatach są świetne dla miłośników słodkości bez dodawania sobie kilogramów! Dodadzą energii, wprawią w dobry nastrój, rozluźnią. Paląc świeczki zapachowe z takimi nutami z pewnością wypełnisz wnętrze ciepłem i dobrą energią.

Kiedy najlepiej palić słodkie świece sojowe?

Świeczki sojowe o zapachach różnych deserów najczęściej kojarzą nam się z okresem jesienno – zimowym. Kiedy na dworze szybko robi się ciemno, jest zimno a ty wygrzewasz się pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, świeczka o słodkim zapachu np. czekolady czy karmelu będzie idealna. Jednak tak naprawdę to od Ciebie i Twoich preferencji zależy kiedy będziesz je palić. W końcu to Ty wiesz co sprawia Ci największą przyjemność. Uwielbiasz słodkie zapachy, ale na lato uważasz, że są za ciężkie? Wybierz świece z kompozycjami zapachowymi o mniej intensywnych nutach słodkich, połączonych np. z nutami kwiatowymi lub cytrusowymi. A na jaką okazję świeczki sojowe z ciepłymi akordami będą idealne? Świetnie sprawdzą są się na przytulny wieczór z książką czy domowy seans filmowy. Będą też idealnymi towarzyszami podczas długiej kąpieli czy spotkania z przyjaciółką.

Jakie aromaty znajdę w słodkich świecach sojowych?

Świeczki zapachowe z nutami słodkimi zawierają akordy czekolady, wanilii, karmelu, trufli, kawy, waty cukrowej, ambrę. Do tego należy dodać wszelkie aromaty ciast i ciasteczek jak np. ciasto dyniowe. Wśród świec sojowych soolley znajdziecie wiele świec z takimi akcentami o mniejszej lub większej intensywności. Niektóre z nich są głównymi nutami zapachowymi jak np. świeca sojowa Ciasto dyniowe czy zapach Gorąca czekolada. Inne stanowią jedynie delikatny akord osładzający kwiatową czy cytrusową kompozycję jak w świecy zapachowej Zielone jabłuszko. Mówiąc o słodkich zapachach nie możemy pominąć oczywiście kompozycji zapachowych ze słodkimi owocami jak mango, maliny, ananas czy pomarańcza.

Jakie powinny być słodkie świece zapachowe?

Odpowiedź jest prosta – przede wszystkim powinny być zrobione z naturalnych składników, aby nie szkodziły zdrowiu! Świece zapachowe soolley wykonane są z naturalnego wosku roślinnego pozyskiwanego z soi. Taki wosk jest ekologiczny, biodegradowalny i nie wydziela szkodliwych toksyn. Dodatkowo świece zapachowe powinny mieć bawełniane, niebielone lub drewniane knoty. W naszej pracownii dbamy o to, aby składniki z których wykonujemy nasze świece były najwyższej jakości. Paląc świece sojowe soolley możecie być pewni, że są one wykonane z naturalnych składników i certyfikowanych olejków zapachowych. Dzięki temu możecie oddawać się przyjemności otaczania się ulubionym aromatem bez szkody dla Waszego zdrowia.