Woski sojowe zapachowe

Kolekcja naturalnych wosków zapachowych

Niektóre wyglądają jak urocze, słodkie ciasteczka. Inne przyjmują kształt małych serduszek. Wszystkie cudownie otulają zapachem całą przestrzeń. Mowa tu o aromatycznych woskach zapachowych soolley. Wszystkie wykonane są z ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Niektóre z nich (ozdobne woski zapachowe) przybrane są suszonymi kwiatami i roślinami – unikatowymi dla każdej kompozycji zapachowej soolley.
Woski zapachowe soolley są stworzone, by cieszyć dobrodziejstwem olejków eterycznych podczas palenia ich w kominkach zapachowych, jak również mogą rozkosznie dopieszczać zapachem jako element dekoracyjny pomieszczenia.

Woski zapachowe soolley

Pod marką soolley kryją się intensywne zapachy, stonowane barwy i pasja tworzenia produktów bliskich naturze. Jednym z takich wyrobów są, pochodzące z naszej pracowni naturalne woski zapachowe. Wykonujemy je ręcznie z produktów przyjaznych środowisku. Aby wypełnić pomieszczenie ulubionym zapachem, wystarczy włożyć wosk do kominka przeznaczonego do aromaterapii. Po zapaleniu małej świeczki w dolnej części kominka ogrzewa się górna miseczka. Pod wpływem ciepła uwalniają się olejki eteryczne, a blask świecy i cudowny zapach tworzą niezwykły nastrój.

Czytaj więcej

Wosk zapachowy – w zgodzie z naturą

Wszystkie nasze woski zapachowe do kominka wytwarzamy z naturalnych składników. Do produkcji używamy wyłącznie produktów roślinnych. Podstawowym składnikiem naszych wyrobów jest ekologiczny wosk sojowy wolny od herbicydów, pestycydów, czy toksyn. Inni dostawcy używają szkodliwej parafiny, będącej pochodną ropy naftowej. Parafinowe świece oraz woski nie mają dobrego wpływu ani na środowisko naturalne, ani na człowieka. Substancje powstające w wyniku jej spalania są wręcz szkodliwe. Dlatego zdecydowanie stawiamy na naturę. Ta zasada przyświeca nam także w procesie doboru olejków eterycznych do naszych wosków. Nie stosujemy sztucznych dodatków, a uzyskany kolor wosków zapachowych zależy od dodanego aromatu. Dbając o ekologię, pamiętamy również o biodegradowalnych opakowaniach. Do pakowania używamy papierowych pudełek, a zestawy prezentowe umieszczamy w eleganckich drewnianych skrzynkach.

Wosk do kominka – kształty i zapachy

Aromatyczne woski zapachowe soolley mają nie tylko cudowny zapach, ale również pięknie wyglądają. Z ogromną precyzją nadajemy im różne formy, dekorujemy naturalnymi kwiatami oraz dbamy o najdrobniejszy szczegół. Wszystkie woski wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. To tutaj powstały wyjątkowe produkty, kształtem nawiązujące do słodkich pralinek. Ozdobami są suszone kwiatki i rośliny. Nieco mniej fantazyjne, ale równie urocze są wyroby w kształcie serduszek. Starannie wykonane woski sprawdzą się więc jako element dekoracyjny pomieszczenia. Rozłożone na podstawce w salonie lub łazience tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza.

Oryginalne kompozycje zapachowe soolley i właściwości aromaterapeutyczne wosków zapachowych do kominka przesądzają o popularności tych produktów. Wykorzystujemy najwyższej jakości olejki eteryczne, a zapachy łączymy w taki sposób, aby korzystnie wpływamy na samopoczucie oraz wywoływały dobry nastrój. W zależności od potrzeby chwili mogą uspokajać, działać odprężająco albo energetyzująco. Jeżeli jeszcze nie wiesz, który z naszych zapachów jest Twoim ulubionym, najlepiej zakupić zestaw mieszany. Nasze woski można dowolnie łączyć ze sobą, dlatego zachęcamy klientów do tworzenia własnych kompozycji zapachowych.

Wosk zapachowy do kominka dla Ciebie i Twoich bliskich

Praca i obowiązki domowe sprawiają, że na odpoczynek oraz relaks brakuje już czasu. Marka soolley chce to zmienić. Zachęcamy naszych klientów, by wprowadzili do swojego życia codzienne rytuały. Woski do kominka pozwolą Ci na szczyptę relaksu. Może to być dłuższa kąpiel w wannie, wieczór z książką lub romantyczna kolacja we dwoje. Nawet długi męczący dzień można zakończyć przyjemną chwilą odpoczynku, zanurzając zmysły w dowolnym zapachu soolley. Nasze woski można też używać jako pachnidełka do szafy albo rozłożyć w pokoju, żeby również w ten sposób cieszyć się ich intensywnym aromatem.

Wosk do kominków na prezent

Jeżeli szukasz odpowiedniego prezentu, nasze woski i zestawy prezentowe z kominkami będą odpowiednie na każdą okazję. Dzień Matki, urodziny, imieniny – każde z tych świąt to dobry pretekst, by powiedzieć swoim bliskim coś ważnego. Gdy brakuje Ci słów, możemy na skrzynce prezentowej wygrawerować dowolny napis. Tak spersonalizowany podarunek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Polecamy też nasze eleganckie zestawy na nieco bardziej formalne okazje. Doskonale sprawdzą się jako upominki dla pracowników lub kontrahentów. Istnieje możliwość szerokiej personalizacji i indywidualnego wyboru elementów zestawu prezentowego.</p>
<p>Wosk zapachowy soolley pasuje do każdej okazji. Dzięki nam nawet codzienność stanie się wyjątkowa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9