Wosk zapachowy – Pralinki Woskowe 210 ml

Woski sojowe zapachowe

68,00

Pralinki Woskowe. Elegancki upominek

Pralinki Woskowe soolley będą cudownym prezentem dla najbliższych. Czy to Walentynki, Dzień Kobiet, czy urodziny bądź tak po prostu, podarowane bez okazji, by powiedzieć “dziękuję”. Wosk zapachowy, ułożony w kominku zapachowym przyjemnie wypełnia zapachem całe pomieszczenie. Może też służyć jako pachnidełko ułożone na dekoracyjnej podstawce. W opakowaniu znajdują się wszystkie kompozycje zapachowe soolley, dzięki czemu możesz wybrać zapach odpowiedni do nastroju.

Wosk zapachowy

Do produkcji naszych wosków zapachowych używamy jedynie naturalnych olejków eterycznych oraz ekologicznego wosku sojowego, który jest wolny od herbicydów, pestycydów i toksyn. Wszystkie czynności w naszej pracowni wykonywane są ręcznie.

Zawartość Pralinek Woskowych

W opakowaniu znajdują się woski zapachowe (łącznie 70 ml wosku) w pięciu kompozycjach zapachowych soolley. Każdy z wosków ozdobiony jest ręcznie zbieranymi, suszonymi kwiatami i roślinami. Zapoznaj się z pełną ofertą wosków zapachowych soolley.

Zapachy: Cynamonowy deser, Waniliowy zakątek, Leśna chata, Polne kwiaty, Orientalny bazar, Zielona symfonia, Przytuleni w trawie.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wosk zapachowy – Pralinki Woskowe 210 ml”