Przejdź do treści

soolley

o nas

Współpraca

Jeżeli poszukują Państwo oryginalnego prezentu dla klientów lub współpracowników, bądź pragną poszerzyć asortyment swojego sklepu zapraszamy do zapoznania się z propozycjami współpracy z soolley w zakresie świec sojowych i wosków zapachowych.

Dystrybucja

Jeśli pragną Państwo, aby nasze świece i woski zapachowe znalazły się w Państwa sklepie zapraszamy do kontaktu na hello@soolley.com lub korzystając z Formularza Kontaktowego. Przygotujemy dla Państwa specjalną, indywidulaną ofertę w zakresie wybranych produktów bądź całego asortymentu firmy soolley, tak by i Państwa klienci mogli cieszyć się w pełni naturalnymi świecami sojowymi i woskami zapachowymi.

Asortyment firmy soolley będzie doskonałym uzupełnieniem sklepów z prezentami, z wyposażeniem wnętrz, salonów kosmetyczny, SPA czy hoteli.

Prezent weselny lub okolicznościowy

Jeśli poszukują Państwo nietuzinkowego prezentu dla swoich gości weselnych, lub planują chrzciny, komunię lub evant zapraszamy do kontaktu. Możemy przygotować dla Państwa upominki zawierające świece ze spersonalizowanymi etykietami, czy pakiety prezentowe zapakowane w drewniane pudełeczka z umieszczonym, wskazanym grawerem (aby zapoznać się z podstawowymi pakietami prezentowymi zapraszamy do podstrony Zestawy Prezentowe).

Produkty spersonalizowane pod marką własną klienta

Oferta ta jest dedykowana dla firm i organizacji, które poszukują ciekawych i oryginalny prezentów dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Oprócz standardowej oferty na świece i woski zapachowe oferujemy w pełni spersonalizowane produkty.

Ta propozycja powinna Państwa zainteresować, jeżeli:

  • zależy Państwu na wyjątkowym, nietuzinkowym prezencie – wszystkie produkty firmy soolley wykonywane są z dbałością o każdy detal. Każdą świecę czy wosk zapachowy wykonujemy ręcznie przez co produkty są unikatowe i wyjątkowe,
  • Państwa firmie zależy na podkreśleniu prestiżu sytuacji biznesowej oraz podkreśleniu wyjątkowości osoby, której wręcza się prezent. Obdarowanie kluczowych klientów czy partnerów biznesowych ekskluzywnym prezentem znacznie wpływa na wizerunek firmy i podkreśla jakość którą reprezentuje firma,
  • Państwa firma dba o środowisko i chcą Państwo, aby firma była utożsamiana z pro-ekologicznym działaniem – prezenty wykonane z ekologicznego, wolnego od herbicydów, pestycydów i toksyn wosku sojowego oraz z naturalnych olejków eterycznych, zapakowane w duchu dbania o ekologię z pewnością podkreślą, iż proekologiczne aspekty w zarządzaniu firmą i zespołem są dla Państwa ważne,
  • oczekują Państwo, aby zamówienie było wykonane terminowe, zgodnie ustalonym grafikiem i budżetem.

Personalizacja pakietu prezentowego może obejmować:

  • logo firmy na etykiecie produktowej,
  • logo firmy wygrawerowane na drewnianym pudełeczku, w który może być zapakowany prezent,
  • logo firmy na woreczku lnianym, w który może być zapakowany prezent,
  • indywidualny dobór elementów zestawu prezentowego dobranych z asortymentu firmy soolley.

Zapraszamy do współpracy!