Świeca sojowa zapachowa Orientalny bazar

Sojowe świece naturalne

29,0043,00

Świece naturalne z nutką orientu

Świeca sojowa zapachowa Orientalny bazar przywołuje na myśl spacer po orientalnym targowisku, pełnym zapachów przypraw, perfum, przepełnionym kolorami i magią. Wyczuwalna jest tu nutka tajemnicy, niczym z ‘Baśni tysiąca i jednej nocy’. Słodki, balsamiczny ‘kwiat wszystkich kwiatów’ (Ylang – Ylang) ciekawie współgra z ziemistym, dymnym zapachem paczuli. Całości dopełnia słodka pomarańcza i cynamon. Wszystko stanowi zaskakującą szczyptę orientu, która może zagościć w Twoim domu.

Aromatyzacja domu świecami naturalnymi

O dobrodziejstwie olejków eterycznych napisano już wiele. Ich moc zawdzięczają naturalnemu pochodzeniu – tworzy się je ze świeżych lub suszonych roślin. Oddziaływują na zmysły i ciało w zależności w jakiej postaci są stosowane. Mogą działać antystresowo, relaksacyjnie lub pobudzającą. W naszej kolekcji świec sojowych w słoiczkach z białą etykietą znajdziecie właśnie takie olejki eteryczne. W połączeniu z naturalnym woskiem sojowym tworzonym z nasion soi świeczki zapachowe z tej kolekcji stanowią zdrowy sposób na aromatyzację wnętrza.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
paczuła, drzewo sandałowe, Ylang – Ylang, cynamon, pomarańcza ok. 15h ok. 25h ok. 40h

Zapachowe świece sojowe 60 ml, 120 ml 180 ml w szkle

Świece sojowe Orientalny bazar znajdziecie w trzech pojemnościach– słoiczkach 60 ml (50 g), 120 ml (90 g), 180 ml (150 g).Świece sojowe 60 ml dedykowane są raczej do mniejszych pomieszczeń typu malutki pokoik czy łazienka. Świece sojowe 180 ml będą odpowiednie do wnętrz większych.

Jeśli nie odpowiada Ci się zapach Orientalny bazar zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z całą ofertą świec sojowych.

Świece z wosku sojowego to świeczki o które trzeba się szczególnie troszczyć. Lubią być pielęgnowane i nie każde miejsce jest dla nich odpowiednie. Jeśli po raz pierwszy będziesz palił świece sojowe lub nie czytałeś wcześniej wskazówek dotyczących użytkowania świec naturalnych zapraszamy do zapoznania się z instrukcją palenia świec sojowych.

  1. Dorota

    Świeczkę kupiłam z myślą o Świętach, a już prawie wypalona!! 😉 Dzięki niej święta czuć w całym domu 🙂

Dodaj opinię