Świeca sojowa zapachowa Cynamonowy deser

Sojowe świece naturalne

29,0043,00

Świece zapachowe pomarańcza i cynamon

Świeca sojowa zapachowa Cynamonowy deser to zapach mocny i cepły. Główny prym wiodą tu soczyste pomarańcze i cynamon. Całość przyprawiliśmy lekko goździkami. Cytrusową nutę wzmacnia zapach mandarynki. Świecę sojową skomponowaliśmy tak, aby wprawiała w dobry nastrój, przypominając trochę swoim zapachem przedświąteczny nastrój. Choć pomarańcza i cynamon nieodzownie kojarzą się ze świętami to z powodzeniem tą świecę naturalną można palić o każdej porze roku otulając się ciepłymi nutami. Nuty cytrusowe nastrajają pozytywnie i kojąco na zmysły. Świeca sojowa zapachowa Cynamonowy deser może też stanowić drobny prezent dla bliskiej osoby. Możemy ją zapakować w bawełniany woreczek z logo soolley.

Świece naturalne z olejkami eterycznymi

Nasza kolekcja świec sojowych z białą etykietą została skomponowana tak, aby w pełni wykorzystać dobrodziejstwo aromatyzowania pomieszczeń. W każdej świecy oprócz naturalnego wosku sojowego i bawełnianego knota znajdują się olejki eteryczne, które w przeciwieństwie do olejków zapachowych pochodzą wyłącznie z roślin świeżych bądź suszonych. Olejki eteryczne, dzięki naturalnemu pochodzeniu intensywnie oddziaływują na ludzki węch, a co za tym idzie wpływają na zmysły wykazując działanie relaksacyjne.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
cynamon, goździki, pomarańcza, mandarynka ok. 15h ok. 25h ok. 40h

Ps. Czy wiesz, że nazwę tej świecy sojowej nadaliśmy zainspirowani przepysznym deserem? Po przepis zapraszamy na nasz blog.

Wegańskie świece sojowe 60 ml, 120 ml 180 ml

Świece sojowe Cynamonowy deser dostępne są w trzech słoiczkach 60 ml (50 g), 120 ml (90 g), 180 ml (150 g). Świeca sojowa o pojemności słoiczka 60 ml nada się do małych pomieszczeń, łazienek. Duża świeca sojowa 180 ml będzie idealna do większych pomieszczeń. Z powodzeniam można również palić dwie lub trzy świece sojowe 60 ml – efekt będzie podobny do palenia jednej świecy sojowej 180 ml. Wszystkie świece sojowe 60 ml, 120 ml, 180 ml zamknięte są w brązowych słoiczkach.Jeśli wolisz inny design zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją świec sojowych z olejkami zapachowymi. Znajdziecie tam świece w przeźroczystych słoiczkach z drewnianym wiekiem w większych pojemnościach. Jeśli chcecie którąś z naszych świec sojowych z olejkami eterycznymi w opakowaniu przeźroczystym napisz do nas – ustalimy szczegóły!

Jeśli nie spodobał Ci się zapach Cynamonowy deser zapraszam do zapoznania się z całą ofertą świec sojowych.

Świece sojowe to świece delikatne, wymagające o które trzeba dbać i odpowiednio je palić. Zadbaj o swoje świece naturalne. Jeśli nie wiesz jak je palić zapraszamy do zapoznania się z instrukcją palenia świec sojowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa zapachowa Cynamonowy deser”