Świeca sojowa zapachowa Leśna chata

Świece sojowe

29,0043,00

Naturalna świeca o zapachu leśnym

Świeca sojowa zapachowa Leśna chata to wycieczka na łono natury do prawdziwego i aromatycznego lasu. Zamknij oczy i wyobraź sobie piękne drzewa iglaste, które otaczają Cię z każdej strony. Wyczuwasz także cytrynę, która dodaje temu połączeniu energię. Kawałek lasu zamknęliśmy w ciemnym słoiczku z zakrętką.
Świeca Leśna chata to inspiracja wędrówkami po lesie w gronie najbliższych osób. Wybierając olejki eteryczne szukaliśmy zapachów, które w najwierniejszy sposób oddają piękny i świeży zapach lasu. Olejki eteryczne sprawdzamy pod względem głębi, trwałości zapachu oraz ekologicznego pochodzenia.
Zapach naszej świecy sojowej Leśna Chata otuli Cię zapachem leśnego runa, igliwia oraz żywicy. Połączenie kilku olejków eterycznych to gwarancja dobrego nastroju, działania antydepresyjnego oraz lekkie wyciszenie Twojego organizmu. Gwarantujemy, że z naszą świecą poczujesz głęboki relaks wprawiający w błogi stan.

Świeca naturalna do aromatyzacji wnętrza

W kolekcji świec w słoiczkach z białą etykietą do kompozycji zapachowej używamy wyłącznie naturalnych olejków eterycznych, które są idealne do zdrowej aromatyzacji wnętrza. Olejki eteryczne z sosny, świerku i cytryny dodadzą świeżości Twojemu wnętrzu. Wosk sojowy, dzięki swoim właściwościom – topienia się w niskich temperaturach pozwala cieszyć się w pełni dobrodziejstwem olejków eterycznych.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
sosna, świerk, jałowiec, cytryna, cedr ok. 15h ok. 25h ok. 40h

Naturalne świece sojowe 60 ml, 120 ml 180 ml

Świece sojowe Leśna chata dostępne są w trzech rozmiarach – słoiczkach 60 ml (50 g), 120 ml (90 g), 180 ml (150 g).Świece sojowe 60 ml nadają się do mniejszych pomieszczeń typu łazienka czy mały pokój. Świece sojowe 180 ml będą odpowiednie raczej do większych pomieszczeń. Podobny efekt do palenia jednej dużej świecy da palenie dwóch mniejszych świec o pojemności. 60 ml.

Jeśli nie spodobał Ci się zapach Leśnej chaty zapraszam do zapoznania się z całą ofertą świec sojowych.

Świece sojowe to świece o które trzeba dbać i odpowiednio palić. Odwdzięczą się za to naturalnymi dobrodziejstwami, które w sobie mają. Zadbaj o swoją świece sojową. Jeśli nie wiesz jak palić świece naturalną zapraszamy do zapoznania się z instrukcją palenia świec sojowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa zapachowa Leśna chata”