Świeca sojowa zapachowa Przytuleni w trawie

Sojowe świece naturalne

29,0043,00

Świece naturalne na komary

Świeca sojowa zapachowa Przytuleni w trawie dedykowana jest osobą, które lubią zapachy rześkie i świeże. Pierwsze skrzypce gra tu trawa cytrynowa a cytrusowej nuty dodają cytryna i grejpfrut. Lekko korzennego zapachu dodaje rozmaryn. Aby było bardziej interesująco całość lekko ociepliliśmy i osłodziliśmy wanilią. Oprócz właściwości aromatyzacyjnych świeca sojowa Przytuleni w trawie ma jeszcze jedną zaletę – odstrasza komary. Dlatego świeca będzie idealną towarzyszką na długie letnie wieczory spędzane na tarasie lub ogrodzie.

Świece zapachowe z olejkami eterycznymi – napełnij zdrowym zapachem swój dom!

Czy wiesz, że olejki eteryczne oprócz swych właściwości leczniczych i pielęgnacyjnych mają zastosowanie aromaterapii? To dzięki temu, iż wytwarzane są z roślin świeżych lub suszonych. Wiele z nich uśmierza ból głowy, inhaluje górne drogi oddechowe, działa antystresowo i relaksacyjne. I właśnie przez ich silne działanie na nasze zmysły zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję świec sojowych z olejkami eterycznymi w słoiczkach. Świece te możecie poznać po białej etykiecie. Dzięki temu iż do produkcji naszych świec z tej kolekcji używamy wosku sojowego, który topi się w niskich temperaturach olejki eteryczne zawarte w świecy nie tracą swoich dobroczynnych właściwości.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
cedr, wanilia, trawa cytrynowa, rozmaryn, grejpfrut, cytryna ok. 15h ok. 25h ok. 40h

Wegańskie świece sojowe 60 ml, 120 ml 180 ml

Świece o zapachu Przytuleni w trawie dostępne są w trzech rozmiarach – 60 ml (50 g), 120 ml (90 g), 180 ml (150 g).Świece sojowe 60 ml przeznaczone są raczej do małych pomieszczeń lub dla miłośników delikatnej aromatyzacji wnętrza. Świece sojowe 180 ml będą odpowiednie raczej do dużych pomieszczeń. Można też dozować intensywność zapachu w zależności od upodobań paląc świece sojowe 60 ml, 120 ml. 180 ml w różnych kombinacjach wielkościowych.

Jeśli nie spodobał Ci się zapach Przytuleni w trawie odwiedź naszą stronę z ofertą świec sojowych.

Świeczki naturalne z wosku sojowego to świece o które trzeba dbać i odpowiednio je palić. Znaczenie tu ma m.in. długość palenia i miejsce w którym pali się świece. Aby w pełni cieszyć się dobrodziejstwem świec naturalnych zapraszamy do zapoznania się z instrukcją palenia świec sojowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa zapachowa Przytuleni w trawie”