Świeca sojowa zapachowa Zielona symfonia

Sojowe świece naturalne

29,0043,00

Świeca z wosku sojowego orzeźwiająca

Świeca sojowa orzeźwiająca Zielona symfonia – przy tworzeniu tej kompozycji zapachowej kierowaliśmy się hasłem “zielono mi…”. Ten zapach zdecydowanie pobudza! Podczas palenia świecy od samego początku dominują rześkie – eukaliptus i mięta pieprzowa, wypełniając pomieszczenie zapachem świeżości. Ta energetyczna mieszanka zamknięta w brązowym słoiczku będzie idealna po długim dniu w pracy, ciężkiej klasówce w szkole czy dłuugim weekendzie u teściów. Świeca o zapachu mięty i eukaliptusa nastroi pozytywnie i poprawi samopoczucie. Lekkiego drzewnego aromatu dodaje świecy cedr a limetka delikatnie osładza całość kompozycji. Dla nas ten zapach świeczki sojowej to taki antydepresant na jesienno – zimowe wieczory, kiedy aura za oknem nie zachęca do pozytywnego myślenia. Świeca sojowa Zielona symfonia będzie również idealna dla miłośników jogi czy medytacji dzięki swoim właściwościom oczyszczającym i orzeźwiającym.

Świeca sojowa do aromatyzacji wnętrza

W tej kolekcji świec używamy jedynie olejków eterycznych, które są często używane w aromaterapii. Szczególnie w okresie jesienno zimowym takie “inhalowanie” wnętrza korzystnie wpływa na poprawę nastroju. Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty często są używane są do inhalacji np. podczas kataru.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
eukaliptus, mięta pieprzowa, limetka, cedr ok. 15h ok. 25h ok. 40h

PS: Poniżej mała instrukcja poprawy samopoczucia:

  • usiądź w Twoim ulubionym miejscu w którym czujesz się dobrze,
  • zapal świecę sojową Zielona symfonia,
  • wyprostuj plecy, rozluźnij ramiona, jeśli wolisz połóż się,
  • zamknij oczy i wyobraź sobie, że trzymasz w rękach ogromny bukiet świeżo zerwanej mięty, jeszcze lekko wilgotnej po ciepłym letnim deszczu.
  • weź 10 głębokich, powolnych oddechów,
  • a teraz otwórz oczy i uśmiechnij się!

Świeca sojowa Zielona symfonia 60 ml, 120 ml, 180 ml

Świeca jest dostępna w trzech rozmiarach: słoiczek 60 ml (50g), słoiczek 120 ml (90 g), słoiczek 180 ml (150 g). Świeca sojowa 60 ml przeznaczona jest do małych pomieszczeń, łazienki. Świeca sojowa Zielona symfonia o pojemności 180 ml przeznaczona jest do dużym pomieszczeń. Można również zamiast jednej dużej świecy 180 ml zapalić np. dwie małe świece 60 ml. Efekt będzie podobny.

Jeśli nie spodobał Ci się zapach Zielonej symfonii zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą świec sojowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa zapachowa – Zielona symfonia”