Przejdź do treści

soolley

o nas

Świeca sojowa zapachowa Polne kwiaty

29,0043,00

Świeczki sojowe kwiatowe

Świeca sojowa zapachowa Polne kwiaty to zapach przywodzi na myśl bukiet świeżo zebranych kwiatów – intensywny, mocny. Dominuje tu słodkie, ziołowo – kwiatowe, ciepłe geranium, ale tuż za nim współgra świeżo i wytwornie pachnące neroli. Kompozycja zawiera również olejek eteryczny ylang-ylang, limetkę i drzewo sandałowe. Takie zestawienie zdecydowanie poprawia humor oraz pobudza do działania. Świeca idealna na spotkania ze znajomymi, przepełnione nieskrępowaną radością oraz rozmowami do rana.

Zapachowa świeca Polne kwiaty to zdecydowanie kompozycja mocna, intensywna, wyrazista. Nie pozostawia obojętnym. W przeciwieństwie do innych bardziej neutralnych zapachów ten zapach albo się kocha albo nienawidzi. Będzie idealny dla miłośników mocnych, charakterystycznych aromatów.

Sojowe świece z olejkami eterycznymi

Świeczki naturalne to idealne rozwiązanie dla miłośników zdrowej aromatyzacji wnętrza. Nasza seria świec wegańskich z białą etykietą została skomponowana tak, aby oddać w Twoje ręce produkt produkt 100% naturalny. Oprócz wosku sojowego, który jest wytwarzany z nasion soi, oraz bawełnianego, niebielonego knota nasze świece sojowe zawierają naturalne olejki eteryczne. Aromatyzacja wnętrza oddziaływuje na zmysły a co za tym idzie poprawia samopoczucie. Olejek geraniowy koi nerwy, poprawia koncentrację. Olejek eteryczny ylang ylang zmniejsza stres i wpływa na dobry nastrój. Oczywiście olejki eteryczne zawarte w świecy sojowej silnie działają na nasze zmysły, jednak tak naprawdę to rytuał wyciszenia, zapalenia świecy czy kominka zapachowego pozwala nam zwolnić, zrelaksować się a płonień świecy dodatkowo uspokaja po codziennej bieganinie.

Olejki czas palenia – 50 g czas palenia – 90 g czas palenia – 150 g
drzewo sandałowe, ylang-ylang, geranium, neroli, limetka ok. 15h ok. 25h ok. 40h

Zapachowe świece sojowe 60 ml, 120 ml 180 ml w słoiczkach

Świece sojowe Polne kwiaty sprzedajemy są w trzech pojemnościach – słoiczkach 60 ml (50 g), 120 ml (90 g), 180 ml (150 g).Świece sojowe 60 ml będą idealne do małych pomieszczeń np. do łazienki czy małego pokoju. Świece sojowe 180 ml są duże i będą odpowiednie do pomieszczeń dużych. Podobny efekt da np zapalenie dwóch, trzech małych świec sojowych 60 ml lub jednej dużej świecy sojowej 180 ml.

Jeśli nie spodobała Ci się kompozycja Polnych kwiatów zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą na świeczki sojowe.

Sojowe świece to świece, które wymagają małej opieki. Pozwoli to cieszyć Ci się pełnią dobrodziejstwa w nich zawartej. Szczególnie ważne jest tu pierwsze palenie świecy sojowej. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z  instrukcja palenia świecy sojowej.

Waga 0,25 kg
Pojemność

50 g, 90 g, 150 g

Pojemność

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa zapachowa Polne kwiaty”