Zestaw prezentowy duży świąteczny – świece sojowe i dekoracja plecionaAniołek + świeca sojowa

Zestawy prezentowe

128,00143,00

SKU: ZPŚD Kategorie: ,

Zestaw prezentowy na święta

Zestaw prezentowy świąteczny soolley to idealny pomysł na prezent pod choinkę. Komponując go chcieliśmy, aby był jak najbardziej zróżnicowany. Dlatego znajdziecie w nim zarówno dwie naturalne świece sojowe, jak również ręcznie plecionego aniołka, który może stanowić oryginalną ozdobę ściany, drzwi lub okna nie tylko w okresie świątecznym.  Ponadto do zestawu dołożyliśmy cztery telighty – każdy o innym zapachu z naszej kolekcji świec zapachowych. Całość zapakowana jest w drewniane pudełeczko na którym możemy wygrawerować Twoją dedykację.

Zestaw prezentowy zawiera:

  • ręcznie robiony aniołek wykonany w technice makramy,
  • 4 zapachowe telighty o zapachach – Gorąca Czekolada, Palo Santo, Zielone jabłuszko, Malinowy chruśniak,
  • 2 świece sojowe 120 ml – standardowo do zestawu dodajemy jedną święcę świąteczną oraz jedną świecę z kolekcji świec zapachowych. Możemy również dodać świecę o innym zapachu – wystarczy napisać w komentarzu do zamówienia jaki zapach wybieracie  (czas palenia każdej świecy ok. 25 h),
  • zapałki,
  • instrukcję palenia świec z autorskim zdjęciem lub motywem świątecznym (zdjęcia są wybierane losowo),
  • wszystko zapakowane jest w drewniane pudełeczko z zamykanym wiekiem, na którym znajduje się wygrawerowane logo soolley i choinka oraz z naturalnym wypełniaczem w środku.

Spersonalizowany grawer

W naszej ofercie przewidujemy możliwość wygrawerowania na pudełeczku krótkiej dedykacji lub życzeń (maksymalnie 50 znaków). Dopłata do zestawu prezentowego wynosi wówczas 15 zł.

Zestawy prezentowe świąteczne

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na mniejszy zestaw prezentowy świąteczny.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zestaw prezentowy duży świąteczny – świece sojowe i dekoracja pleciona”