Promocja!

Tealight 15szt.

41,00 38,95

SKU: T15 Kategoria:

Do produkcji podgrzewaczy używamy ekologicznego wosku sojowego, wolnego od herbicydów, pestycydów i toksyn. Bezzapachowe świece tealight soolley są idealne dla osób wrażliwych na zapachy oraz dla alergików.
Podgrzewacze soolley są również nieodłącznym elementem podczas używania kominków zapachowych (tutaj możesz zapoznać się z naszą ofertą kominków zapachowych). Dzięki użyciu wosku sojowego nasze podgrzewacze tealight wydzielają mniej dwutlenku węgla oraz toksyn niż tradycyjne parafinowe podgrzewacze.
Opakowanie składa się z 15 podgrzewaczy, każdy owinięty jest w ekologiczny papier. Całość zaś zapakowana jest w bawełniany woreczek, który po zużyciu podgrzewaczy możesz wykorzystać do przechowywania różnych szpargałów.

Czas palenia 1 szt.: do 4 godzin
Pojemność 1 szt.: 12 ml

Dlaczego pokochaliśmy podgrzewacze sojowe?

  • palą się dłużej niż podgrzewacze parafinowe (wosk sojowy topi się w niskich temperaturach przez co tealight sojowy wytapia się o 50% wolniej niż podgrzewacze parafinowe),
  • emitują o 90% mniej dwutlenku węgla, nie dymią i nie uwalniają żadnych toksycznych substancji.


Aby w pełni cieszyć się naszymi podgrzewaczami, kieruj się poniższymi zasadami:

  • nie pozostawiaj palącego się podgrzewacza bez nadzoru,
  • pal podgrzewacz sojowy poza zasięgiem dzieci i zwierząt, nie stawiaj zapalonego podgrzewacza w pobliżu materiałów łatwopalnych (np. zasłona), nie przenoś zapalonego podgrzewacza,
  • podgrzewacze sojowe przechowuj w temperaturze pokojowej.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Tealight 15szt.”