Świeca sojowa Leśna chata 180 ml

Sojowe świece naturalne

43,00

Przepraszamy, chwilowo brak produktu na stanie.

Nasza propozycja to wycieczka na łono natury do prawdziwego i aromatycznego lasu. Zamknij oczy i wyobraź sobie piękne drzewa iglaste, które otaczają Cię z każdej strony. Wyczuwasz także cytrynę, która dodaje temu połączeniu energię. Kawałek lasu zamknęliśmy w ciemnym słoiczku z zakrętką.

Świeca Leśna chata to inspiracja wędrówkami po lesie w gronie najbliższych osób. Wybierając olejki eteryczne szukaliśmy zapachów, które w najwierniejszy sposób oddają piękny i świeży zapach lasu. Olejki eteryczne sprawdzamy pod względem głębi, trwałości zapachu oraz ekologicznego pochodzenia.

Zapach naszej świecy sojowej Leśna Chata otuli Cię zapachem leśnego runa, igliwia oraz żywicy. Połączenie kilku olejków eterycznych to gwarancja dobrego nastroju, działania antydepresyjnego oraz lekkie wyciszenie Twojego organizmu. Gwarantujemy, że z naszą świecą poczujesz głęboki relaks wprawiający w błogi stan.

Olejki: sosna, świerk, jałowiec, cytryna, cedr.
Skład świecy Leśna Chata
Do produkcji świecy użyliśmy ekologicznych i wegańskich składników. Znajdziesz wśród nich:
1. wosk sojowy, czyli utwardzony olej z nasion soi. Substancja została pozyskana z naturalnych produktów, dzięki czemu nie zawiera substancji kancerogennych. Podczas palenia świeca nie wydziela substancji szkodliwych dla zdrowia.
2. olejki eteryczne pozyskiwane z różnorodnych części roślin. Powstają na skutek wyciskania, ekstrakcji lub destylacji, a każda kompozycja wykazuje działanie terapeutyczne,
3. bawełniany niebielony knot, który nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji,
4. szklany słoiczek z zakrętką. Po wypaleniu świecy możesz go wykorzystać do przechowywania drobnych przedmiotów.
Podczas produkcji świecy sojowej używamy sprawdzonych metod oraz nie używamy żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasza świeca Leśna Chata to w pełni wegański i bezpieczny dla zdrowia produkt.

Zapach Leśna chata otula świeżym zapachem leśnego igliwia i żywicy oraz wilgotnego, orzeźwiającego runa. Jest to zasługa użytych olejków – sosnowego i świerkowego. Uzupełnieniem są tu olejki: jałowcowy, cytrynowy i cedrowy. Ta mieszanka wprawia w dobry nastrój, działa antydepresyjnie oraz uspokaja.

Olejki czas palenia wysokość (mm) średnica (mm)
sosna, świerk, jałowiec, cytryna, cedr ok. 40h 82mm 63mm

Do produkcji naszych świec używamy jedynie ekologicznego wosku sojowego, naturalnych olejków eterycznych oraz naturalnych, niebielonych (gruntowanych w woskach roślinnych) knotów. Wszystkie czynności w naszej pracowni wykonywane są ręcznie.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca sojowa – Leśna chata 180 ml”