Przejdź do treści

soolley

o nas

Producent świec – polska marka

Producent świec

Soolley to polska marka i producent świec zapachowych. Tworzymy świece zapachowe w słoiczkach i świece wolnostojące. Wszystkie świece zapachowe soolley możemy spersonalizować pod indywidualne potrzeby klienta. Świece produkujemy z naturalnego wosku sojowego wolnego od GMO, w pełni biodegradowalnego. W naszych świecach zapachowych znajdą Państwo jedynie certyfikowane olejki zapachowe. Specjalizujemy się w produkcji małego i średniego wolumenu. Wszystkie czynności wykonujemy samodzielnie w naszej pracownii od projektu etykiety po tworzenie kompozycji zapachowych. Pozwala to nam w pełni dostosować świece do Państwa potrzeb. Kluczowe dla nas jest zachowanie wysokiej jakości świec oraz terminowa realizacja Państwa zamówień.

Producent świec zapachowych z Polski

Jesteśmy rozwijającym się polskim biznesem. Wszystkie świece zapachowe tworzymy w Polsce, dbamy też o lokalny rynek – w miarę możliwości staramy się, aby komponenty używane w naszych świecach były również polskich producentów. Mamy na swym koncie wiele współprac B2B. Nasi klienci wybierali zarówno personalizowane świece sojowe, jak również w pełni personalizowane zestawy prezentowe.

Dla kogo możemy stworzyć markę własną świec sojowych?

Dla hoteli

Świece zapachowe można spotkać na recepcji, w restauracji hotelowej czy SPA. To właśnie marka własna świec w SPA umożliwia stworzenie pozytywnych doznań klienta, uatrakcyjni zabiegi czy sprawi, że klient poddający się zabiegowi w SPA poczuje się wyjątkowy.

Dla architektów wnętrz

Świeca zapachowa w wyjątkowy sposób może podkreślić zrealizowany projekt. Co więcej dzięki wyborze odpowiedniego aromatu świecy można podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Taką świecę z logotypem projektanta lub firmy projektowej warto zapalić podczas pierwszej wizyty nowych lokatorów.

Do prezentów i koszy firmowych

Świece z własnym logotypem czy nawet gotowe zestawy prezentowe ze świecami zapachowymi będą świetną propozycją jako prezent firmowy dla pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych w okresie świąt. Oprócz personalizacji etykiety świecy oferujemy również zestawy prezentowe w drewnianych pudełeczkach z możliwością wykonania grawerunku na wieczku – logotypu bądź krótkich życzeń. W takim zestawie umożliwiamy również umieszczenie spersonalizowanej kartki okolicznościowej z życzeniami.

Jako prezent dla partnerów i klientów biznesowych

Marka własna świec będzie też ciekawym, eksluzywnym prezentem dla partnerów i klientów biznesowych po sfinalizowaniu dużego kontraktu bądź po zakończeniu projektu.

Świece sojowe private label

Niezależnie jakie jest Państwa zapotrzebowanie – 50, 100 czy 500 świec czy zestawu – sprostamy każdemu zadaniu. Jako producent świec sojowych oferujemy indywidualne podejście zarówno przy dużych zamówieniach jak i przy tych mniejszych. Zamawiając świece sojowej soolley możecie być Państwo peni, że kupujecie najwyższą jakość – 100% ekologiczny wosk sojowy i certyfikowane olejki. Nasze świece dotrą do Państwa zabezpieczone w ekologiczne materiały. To co firma soolley może zaoferować to:
– projekt graficzny etykiety,
– wybór kompozycji zapachowej z pośród wielu świec zapachowych,
– wydruk na profesjonalnym materiale,
– wyjątkowe opakowanie.

Polskie świece zapachowe personalizowane

Personalizowane świece zapachowe

Którego producenta świec sojowych wybrać?

Firma soolley to paroletnie doświadczenie w produkcji świec zapachowych. Mamy na swoim koncie wiele współpracy B2B. Tworzymy świece o modnym, eleganckim designem. Ciągle doskonalimy proces produkcyjny tak, aby nasze produkty były najwyżej jakości i aby w pełni spełniały Państwa oczekiwania. O jakości naszych produktów świadczą opinie na Facebooku oraz recenzje świec sojowych. Aby w pełni usatysfakcjonować Państwa i utwierdzić w wyborze producenta świec sojowych oferujemy możliwość wysłania próbek zapachowych.

Sprawdź jakie produkty oferujemy

Firma soolley to nie tylko świece sojowe – zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Może ciekawym pomysłem dla pracowników będzie brelok wykonany w technice makramy?

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde z nich.

[contact-form-7 id=”157″ title=”Kontakt Formularz”]