Makrama kwietnik wiszący na kwiaty 1

31,00

SKU: WWMK1 Kategoria:

Kwietnik ze sznurka Makrama. Miejsce dla Twoich kwiatów

Makrama to znana już w starożytności sztuka wiązania sznurków, do której nie używa się igieł, drutów bądź szydełka. Kwietnik wyplatany ręcznie techniką makramy to piękna i efektowna ozdoba każdego wnętrza. Wykonana z najwyższą starannością makrama z wytrzymałego sznurka bawełnianego o lekkiej smukłej konstrukcji świetnie udekoruje Twoją przestrzeń. Kwietnik wyplatany w technice makramy wspaniale prezentuje się również na zewnątrz domu ,stanowiąc niebanalną ozdobę np. na balkonach czy tarasach. Kwietniki pięknie eksponują ulubione kwiaty doniczkowe.

Makrama może być używana nie tylko jako kwietnik, lecz również jako świecznik lub lampion. Kilka takich makram ze świecami  w słojach zawieszone np. nad stołem na tarasie stworzą magiczną atmosferę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszych makram.

Kwietnik z makramy – wymiary

Długość całkowita kwietnika – około 90 cm.
Długość kwietnika do spodu doniczki – około 70 cm.
Preferowana średnica donicy – około 16 cm (góra).
Sznurek bawełniany, kolor ecru.
Kwietnik sprzedajemy bez osłonki i kwiatka.

Kwietnik ze sznurka wykonywany ręcznie

Produkt wykonywany ręcznie – może nieznacznie różnić się od tego ze zdjęcia. Kolory na zdjęciu mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości w zależności od oświetlenia i warunków technicznych, w tym ustawień ekranu, na którym wyświetlane są zdjęcia.

Czas realizacji przy zamówieniach powyżej 5 szt może ulec wydłużeniu.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Makrama kwietnik wiszący na kwiaty 1”